Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14"
8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 5 of 5
Slike su samo ilustrativne
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 5 of 5
Proizvoda trenutačno nema na zalihi
Saznajte više o Acer prijenosna računala
  • Pohrana
    256 GB
  • Vrsta tvrdog diska
    SSD
  • Kapacitet RAM-a
    8.0 GB
    LPDDR5
  • Veličina zaslona
    14.0 "
    1920 x 1200 (WUXGA)
  • Procesor
    Intel Core i3-N305
    1.80 GHz
  • Broj procesorskih jezgri
    8
Boja
srebrna
Broj procesorskih jezgri
8
Brojčanik
ne
Brzina procesora
1.80 GHz
Dimenzije
319.8 x 18.9 x 227.9 mm
Dodirni zaslon
da
Ekran
IPS, 60 Hz
Grafička kartica
Intel UHD Graphics
Kapacitet RAM-a
8.0 GB
Marka
Acer
Napomena
Operativni sustav
Windows 11 Home
Optička jedinica
ne
Ostalo
Osvjetljenje tipkovnice
Pohrana
256 GB
Povezivost
WiFi 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2
Povezivosti
USB-C 3.1, 2 x USB-A 3.0, HDMI 2.1, audio ulaz/izlaz
Procesor
Intel Core i3-N305
Raspored tipki
BE (Belgijski)
Razlučivost zaslona
1920 x 1200 (WUXGA)
Težina
1540.0 g
Veličina zaslona
14.0 "