LG 55NANO759PA | 55"
crna
  • LG 55NANO759PA | 55" | crna, image 1 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | crna, image 2 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | crna, image 3 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | crna, image 4 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | crna, image 5 of 5
Slike su samo ilustrativne
  • LG 55NANO759PA | 55" | crna, thumbnail 1 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | crna, thumbnail 2 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | crna, thumbnail 3 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | crna, thumbnail 4 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | crna, thumbnail 5 of 5
Proizvoda trenutačno nema na zalihi
Saznajte više o Televizori
Audio
2 x 10 Watt
Boja
crna
Dimenzije
1235 x 774 x 232 mm
Ekran
LCD
Energetska oznaka
G
Godina izdanja
2021
Marka
LG
Napomena
Operativni sustav
WebOS 6.0
Povezivost
WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0
Povezivosti
2 x USB-A 2.0, LAN, 3 x HDMI 2.0, CI+ 1.4, Digitalni audio izlaz, 3,5 mm audio izlaz, eARC
Razlučivost zaslona
3840 x 2160 (4K UHD)
Težina
15000.0 g
Tuner
DVB-C/-T/-T2/-S/-S2 HEVC (H.265)
VESA
300 x 300
Veličina zaslona
55.0 "