LG 65UK6470PLC | 55"
crna
  • LG 65UK6470PLC | 55" | crna, image 1 of 2
  • LG 65UK6470PLC | 55" | crna, image 2 of 2
Slike su samo ilustrativne
  • LG 65UK6470PLC | 55" | crna, thumbnail 1 of 2
  • LG 65UK6470PLC | 55" | crna, thumbnail 2 of 2
Proizvoda trenutačno nema na zalihi
Saznajte više o Televizori
Audio
2 x 10 Watt
Boja
crna
Dimenzije
1468 x 911 x 311 mm
Ekran
IPS, 50 Hz, HDR10
Godina izdanja
2018
Marka
LG
Napomena
Operativni sustav
WebOS
Povezivost
WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2
Povezivosti
2 x USB-A 2.0, LAN, 3 x HDMI, Komponenta, TOSLink, CI
Razlučivost zaslona
3840 x 2160 (4K UHD)
Težina
22100.0 g
Tuner
DVB-T/-T2/-C/-S/-S2 HEVC (H.265)
VESA
300 x 300
Veličina zaslona
65.0 "