Samsung S24E650DW | 24"
crna
  • Samsung S24E650DW | 24" | crna, image 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | crna, image 2 of 2
Slike su samo ilustrativne
  • Samsung S24E650DW | 24" | crna, thumbnail 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | crna, thumbnail 2 of 2
Proizvoda trenutačno nema na zalihi
Saznajte više o Monitori
Boja
crna
Dimenzije
554 x 357 x 224 mm
Ekran
PLS, 60 Hz
Marka
Samsung
Napomena
Odzivno vrijeme
4.0 ms
Povezivosti
DVI-D, VGA
Razlučivost zaslona
1920 x 1200 (WUXGA)
Težina
5300.0 g
Veličina zaslona
24.0 "